Kamer vrij op de Bosboom
Beste leden en novieten,
Op 6 december komt er bij ons (Huize Bosboom) een kamer vrij. Wij wonen op Bosboom-Toussaintplein 121. Dit huis heeft veeel geschiedenis, jarenlang een C.S.R.- of Navigators-huis geweest zijnde, en sinds een jaar terug een gemengd Navigators/C.S.R. huis. Ons voormalige Navigator-Praeses gaat nu helaas verhuizen, dus zoeken wij een nieuwe, gezellige huisgenoot om ons weer compleet te maken.
De flat is 2 minuutjes fietsen van de AH en 10 minuutjes van de TU. Er zijn 3 kamers, een wc, badkamer, keuken en een gang die dient als GR. De huur is niet meer dan 300 euro per maand, de exacte huurprijs laten de huisbazen nog weten. Het is een rustige locatie, ook al vinden we het wel erg gezellig om samen avond te eten en spelletjes te spelen. De kamer in kwestie is 12 vierkante meter, heeft een balkon en een groot raam.
We wonen nu met 2, Noviet Jesse en ik, en een 3e persoon zou ons een C.S.R.-huis maken ;). Dus stuur vooral een berichtje () als je graag langskomt om te hospiteren!
bewerkt door : telefoon prive
bewerkt door : en C.S.R. met puntjes